linki sponsorowane
   
   

Linki sponsorowane promocje

E-marka.pl oferuje program rabatowy, dzięki któremu kampanie linków sponsorowanych będą realizowane w jeszcze niższej cenie lub nawet za darmo!

  1. Dwa Miesiące GRATIS. Podpisz umowę na minimum 12 miesięcy. W takim przypadku opłata za zarządzanie kampanią pobierana jest tylko za 10 miesięcy, natomiast przez dwa miesiące Twoją kampanię poprowadzimy bez dodatkowych opłat za zarządzanie.
  2. Polecasz - Zyskujesz. Polecaj usługi e-marka.pl. Za każdego nowego Klienta, który dzięki Twoim rekomendacjom zakupi usługi e-marka.pl – otrzymasz miesięczne zwolnienie z opłaty za zarządzanie kampanią.
  3. Wsparcie Szczytnych Celów. Pomoc skierowana do organizacji pożytku publicznego, organizatorów akcji promujących szczytne cele. Oferujemy możliwość całkowitego zwolnienia z opłaty za zarządzanie.
  4. Kupony Adwords. Promocja dla Reklamodawców dotąd nie korzystających z linków sponsorowanych. Sprawdź jak otrzymać kupon Adwords.
  5. Ważne Powody. Jeśli uważasz, że powinieneś otrzymać promocyjne warunki z innych powodów, niż te opisane powyżej, napisz do nas. Opisz dlaczego tak uważasz, na pewno dojdziemy do porozumienia!
Poszczególne programy się nie łączą. W wyjątkowych sytuacjach robimy wyjątki od tej zasady. Promocje dotyczą zwolnień z kosztów zarządzania kampanią pobieranych przez e-marka.pl, w takich przypadkach, reklamodawca pokrywa wyłącznie koszty budżetu (koszty zakupu linków sponsorowanych).
 
Skontaktuj się aby uruchomić linki sponsorowane.
Google+
 
Pracujemy dla:
Kontakt
copyright © 2003-2014 by e-marka.pl