Specjalista Google Ads

Przemysław Kurnik

Specjalista Google Ads Przemysław Kurnik

Jestem specjalistą Google Ads. Od 2006 roku pod zajmuję się obsługą kampanii w systemie Google Ads. Posiadam status Partnera Google Ads. Specjalizuję się w obsłudze kampanii dla małych i średnich firm.

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Wydział Zarządzanie i Marketing, Specjalność Marketing (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) - rocznik 1979. Pracuję w branży internetowej nieprzerwanie od 2002 roku.

W latach 2002 - 2009 r. rozwijałem największy portal prawniczy w polskim Internecie www.e-prawnik.pl (około 1 mln użytkowników miesięcznie). Od 2007 r. jako Prezes Zarządu Legalsupport sp. z o.o. oraz współwłaściciel portalu. W tym samym czasie także udziałowiec spółki Digital All sp. z o.o. – właściciela platformy www.zixo.pl – w ówczesnym czasie lidera na rynku e-książek (sprzedaż tradycyjnych książek w formie zabezpieczonych plików PDF).

Od 2009 r. właściciel www.e-marka.pl gdzie świadczę usługi w zakresie obsługi kampanii Google Ads.

Posiadam zdany certyfikat Google Partner. Certyfikat stanowi potwierdzenie wysokich umiejętności praktycznych oraz wiedzy w zakresie systemu reklamowego Google Ads. Potwierdzenie uzyskania Certyfikatu przez e-marka.pl znajduje się na stronie Google:

KAMPANIA GOOGLE ADS „NA PRÓBĘ”
Mała kampania, mały budżet, mało słów kluczowych, mały koszt obsługi.

Bezpłatna wycena kampanii.
Telefon: 604 965 865 | biuro@e-marka.pl

Skontaktuj się. Sprawdź efekty!

Skontaktuj się

Telefon: 604 965 865
E-mail: biuro@e-marka.pl